Atnaujinta Meilės alėja ideali vieta geram pasivaikščiojimui

Meilės alėja Palangoje
Meilės alėja Palangoje

Kiek trukęs, tiek netrukęs Meilės alėjos rekonstrukcijos projektas pagaliau užbaigtas. Meilės alėja toliau pateisins, Palangos kaip miesto, kuris yra apjungtas dviračių takais ir rekreacinėmis zonomis vardą. Žiema ar vasara Meilės alėja yra viena iš lankomiausių vietų Palangoje, kur galima prasivaikščioti, važinėtis dviračiu ar tiesiog atsipalaiduot kur nors ant suoliuko.

Viena iš lankomiausių gatvių
B. Martinkus pasakojo, kad 2009 m. užvirė Meilės alėjos atnaujinimo darbai, o po kelerių metų jau buvo galima pamatyti puikius rezultatus: „Neatpažįstamai pasikeitusios alėjos abiejose pusėse įrengti kitos spalvos dviračių takai, atsirado mažoji architektūra – suoliukai, šviestuvai, šiukšliadėžės, įrengtos komunikacijos“.
Valdininkas ir pats tikina išbandęs vasarą šį dviračių taką, nes juo riedant yra patogus susisiekimas su Birutės parku, šiaurine miesto dalimi. „Tai – sezono metu viena labiausiai lankomų poilsiautojų gatvių, nes yra arčiausiai kopų bei jūros. Ja mėgstama ir pasivaikščioti, ir minti dviračiais“, – sakė pašnekovas.
Jo manymu, rekonstruotos Meilės alėjos dviračių takas, kuris yra pirmos Lietuvoje įrengtos pajūrio dviračių trasos dalis, padėjo Palangai tapti patrauklesniu, daugiau svečių pritraukiančiu kurortu.

Parengta pagal Vakarinė Palangos straipsnį.