Kokybiškos kambarių nuomos paslaugos Palangoje

Palanga kambarių nuoma

Palanga nuoma tai kambarių nuomos svetainė, kuri padės išsinuomoti tik jūsų poreikius atitinkanti kambarį Palangoje. Palanga nuoma nepasiūlys kambarių, kur nors už miesto ar neatitinkančių švaros reikalavimų. Nuomodamiesi kambarius pas mus atstumą iki jūros įveiksite per 5 minutės, o nueiti iki centro ar Basanavičiaus gatvės sugaišite nuo 8 iki 10 minučių.  Turime kambarių tiek studentams tiek šeimoms ar poroms, kurioms reikia daugiau komforto.

Kambarių nuomos patogumai ir privalumai

Palanga nuoma jums pasiūlys kambarius su plačiu patogumu ir privalumu pasirinkimu. Nuomodamiesi pas mus gausite nemokamą internetą, nemokamą vietą automobiliui, jaukius ir šviesius kambarius, kuriuose yra visa reikalinga buitinė technika (šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, Viasat televizija, el. virduliai ir pan.) Palanga nuoma suteiks jums visapusišką informaciją apie kambarį ir aplinką, kurioje apsistosite. Be kita ko, supažindinsime jus su šalia esančiais maitinimo ir pramogų taškais.

Kambarių nuomos variantai – nuo paprastumo iki visiško komforto

Kambarių nuomos paslaugas teikiame jau labai seniai ir puikiai žinome, kas mūsų klientams svarbiausia. Tai jaukus ir patogus poilsis už gerą kainą. Poilsiautojams siūlome penkis kambarių variantus (žr. nuotraukas žemiau). Mėgstantys komfortą, visapusiškus patogumus (privatus dušas, tualetas, visa reikalinga buitinė technika, internetas, kabelinė televizija), galės rinktis Pirma arba Antra liukso kambarius. Didesnei kompanijai siūlome mansardą virš garažo. Joje gali gyventi iki 6 žmonių. Savotiškai jaukus interjeras, didelis kiemas su lauko staliukais, pavėsine, grill kepsninė puikus pasirinkimas linksmai kompanijai. Taip pat turime porą variantų, žmonėms, kurie ieško pigesnės nakvynės ar kuriems tiesiog mažiau reikalingi privalumai. Laukiame jūsų Palangoje!