Kambarių nuoma Palangoje pagal „Pinigų kartą“

Kambarių nuoma palangoje - "Pinigų karta"
Kambarių nuoma palangoje – „Pinigų karta“

Visai nesenai Youtube atradome „Pinigų kartos“ laidą apie kambarių nuoma Palangoje, įrašytą 2010 m. vasarą, liepos mėn. Pasirodė įdomu, kaip žurnalistai bando nuomotis kambarius iš ant kelio stovinčių „vedlių“ 🙂 Laidoje taip pat pasakojama apie nuomos kainas, viešbučius, kambarių pasiūlą ir kitas Palangos aktualijas. Smagaus žiūrėjimo!

07-13 „Pinigų karta“ Kambarių nuoma Palangoje (1)

Šioje dalyje pamatysite, kaip sukasi Palangos kambarių nuomos biznis,kaip „Pinigų karta“ bando nuomotis kambarį iš ant kelio stovinčių nuomotojų ir kokios kambarių kainos buvo 2010 m. Taip pat susipažinsite kaip dirba Palangos suvenyrų pardavėjai.

07-13 „Pinigų karta“ Kambarių nuoma Palangoje (2)

Šioje dalyje „Pinigų karta“ apsimeta kambarių nuomotojais ant kelio ir bando išnuomoti įsivaizduojamą bustą už 100 litų, tačiau greitai yra identifikuoti kaip apsimetėliai ir yra išstumiami. Tai pat laidoje kalbama apie nelegalius nuomos paslaugų teikėjus, dirbančius be verslo liudijimų, apžvelgiama viešbučių situacija.

Naujas vasaros sezonas ir mūsų nuomos pasiūlymai

Kad ir kaip būtų sunku tuo patikėti bet už šiek tiek daugiau nei mėnesio ateis naujas atostogų sezonas. Jeigu nenorite nuomotis kambarių „nuo kelio“ kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais jau dabar ir rezervuoti iš anksto 🙂

 liukso kambarys Nr. 1
Liukso kambarys Nr. 1 – keturvietis (dvi dvigulės lovos)
Liukso kambarys Nr. 2
Liukso kambarys Nr. 2 – keturvietis (dvi dvigulės lovos)
 Mansarda virš garažo
Mansarda virš garažo (2 dviviečiai kambariukai + foje su sofa)
 Mansarda trečiame aukšte (dvi dvigulės lovos)
Mansarda trečiame aukšte (dvi dvigulės lovos)
 Ekonominės klasės kambarys (iki 2 vietų)
Ekonominės klasės kambarys (iki 2 vietų)