Kambarių nuoma Palangoje

Kambarių nuoma Palangoje

Kambarių nuoma Palangoje
Kambarių nuoma Palangoje

Ne paslaptis, kad kambarių nuoma Palangoje vasarą yra vienas iš geriausių ir pigiausių būdų apsistoti Palangoje ir  gerai praleisti savo atostogas. Vienok esant tokiai didžiulei pasiūlai, gali būti sudėtingą pasirinkti, kokius kambarius ir kurioje Palangos vietoje nuomotis. Kambarius Palangoje nuomoja visi nuo pensinio amžiaus žmonių iki jaunimo. Kambariai dažniausiai nuomojami privačiuose namuose, kuriuose taip pat dažniausiai gyvena ir šeimininkai. Nuomojamus kambariu galite rasti tiek už miesto, tiek pačiame centre, o kartais netgi prie pat jūros. Patogumu lygis labai priklauso nuo kainos, kurią mokėsite už nuomojamą kambarį.

Kambarių nuoma Palangoje vasara

Kambarių nuoma Palangoje
Kambarių nuoma Palangoje

Kambarių nuomos Palangoje bumas prasideda vasarą. Kadangi, Lietuvoje vasaros trumpos žmonės masiškai veržiasi prie jūros liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kada jūra jau pakankamai šilta ir geras oras tampa pastovus reiškinys. Kaip žinia, tada visos paslaugų kainos, tame tarpe ir kambarių nuoma yra didžiausios. Vėlyvą gegužę, birželį ir rugsėjį žmonių srautai yra kur kas mažesni. Žmonės dažniausiai atvyksta pailsėti prie jūros savaitgaliais. Norėtus, kad poilsiautojams miestas pasiūlytų daugiau veiklos ir pramogų, o ne paplūdimį ir jūrą, tuomet kurortas galėtų gyvuoti visus metus. Kartais esant gerai vasarai, geram orui besilaikant iki pat vėlyvo rugsėjo, Palanga tampa antra Lietuvos sostinę ir Palanga tampa sausakimša. Gauti gerą kambarį darosi sudėtinga, todėl poilsiautojai, pradeda kambarių ieškoti gerokai iš anksto per internetą. Beje, šiais metais Palangai skirtas Lietuvos kultūros sostinės titulas. Kultūriniai renginiai numatomi visus metus.

Kaip pasirinkti kambarių nuoma Palangoje vasara?

Kambarių nuoma
Kambarių nuoma

Vienareikšmį atsakymą būtų sunku sugalvoti, kadangi poilsiautoju poreikiai labai skirtingi.Vienok galima išskirti tris dažniausiai sutinkamus Palangos miesto svečių kategorijas. Tai jaunimas, šeimos ir pensinio amžiaus žmonės.

Jaunimas paprastai būna spontaniški, ypatingu patogumu neieškantys klientai. Geriausia rinktis kambarį pagal atstumą nuo jūros ir miesto centro ir kainą. Jauni žmonės dažnai atvyksta grupėmis, todėl reikėtu atkreipti dėmesį į aplinką. Pvz ar yra vietos visiems grižus iš pliažo lauke pavalgyti.Taip pat svarbu, kad patalpa ar kambarys būtų pakankamai erdvus. Tarkim būtų vietos bent dviems poroms, kadangi nuomotis kelis kambarius iškarto visada kainuos brangiau.

Šeimos turėtų kreipti dėmesį į siūlomus patogumus. Jeigu turite vaikų, reikėtų žiūrėti ar jiems yra sudaromos saugios sąlygos būti lauke. Ar yra privatus dušas, tualetas, kriauklė? Reikėtų išsiaiškinti ar vieta nėra triukšminga. Atstumas iki jūros ir miesto centro taip pat yra labai svarbus faktorius lemiantis jūsų atostogų komfortą.

Pensinio amžiaus žmonėms svarbiausias kriterijus būtų ramybė naktį. Pvz. prieš nuomojantis kambarį paklauskite šeimininku, kokie nuomininkai gyvena greta, ar triukšmingi ir daug linksminasi, ar ramūs žmonės, šeimos. Kainas ir kokybės balansas turi būti itin gerai suderintas, kadangi senesni žmonės ieško ir patogumu ir mažesnės kainos.