Keturvietis kambarys mansardoje

Nuomuojamas keturvietis kambarys mansardoje

Kambarys yra mansardoje, trečiame aukšte. Kambaryje yra dvigulė lova ir išlankstoma sofa-lova. Šis nuomos pasiūlymas yra tinkamas žmonėms, kurie ieško mažiau patogumų bet nori turėti jaukią poilsio vietą. Mansarda yra įrengta pagrindinio namo trečiame aukšte, tai tinkamas variantas keturiems žmonėms, t.y. šeimai su dviem vaikais arba dviems poroms. Šį variantą galėtų pasirinkti studentai arba jaunesni žmonės, kurie neturi mažamečių vaikų, nes reikia lipti laiptais iki trečio aukšto. Atitinkamai šios patalpos kaina yra mažesnė ir labiau prieinama jaunimui. Mansardoje yra šaldytuvas, mikro bangų krosnelė, elektrinis virdulys.

Kambarys taip pat nuomojamas sezoniniams darbuotojams visai vasarai. Kambario kaina parai 20 Eur.

Numerio patogumai: Tik tam kambariui skirtas WC, prausykla (yra karštas vanduo), šaldytuvas, virdulys, patalynė, skaitmeninė TV. Dušas – bendras (kiemo ūkiniame pastate).

Palangoje nuomojamos mansardos privalumai ir patogumai

Prieinama kaina kambarių nuomai Palangoje bus puikus pasirinkimas jaunimui. Patalpoje turėsite televizorių. Kieme veikia nemokamas internetas, taip pat rasite staliukus ir pavėsinę, kur galėsite pasėdėti ir pavalgyti. Taip pat yra „grill“ kepsninė. Krepšinio aikštelė pradžiugins krepšinio mėgėjus. Bendroje virtuvėje kieme yra skalbimo mašina, dušas, ir elektrinė plytelė. Jums nereikės sukti galvos, kur palikti automobilį, nes jums pasiūlysime nemokamą parkavimo vietą. Atstumas iki jūros – apie penkias minutes, o Palangos centrą pasiekti nesugaišite daugiau nei 10 minučių.

Pagrindiniai privalumai poilsiaujantiems pas mus:

  • Patogi vieta (iki Palangos centro – 5 min. kelio, iki jūros – 7 min.);
  • Didelis gražus kiemas su lauko baldais, šašlykinė;
  • Nemokama automobilių aikštelė uždarame kieme;
  • Skalbimo mašina (bendro naudojimo);
  • Dviračių takas – 300 m;
  • Bėgimo takas – 300 m;
  • Artimiausia parduotuvė – 100 m;
  • Teniso kortai – 100 m.

Žiūrėti kitus Palangoje nuomojamus kambarius…