Balandžio 1-mos pokštas: „Palanga – arčiau Saulės“ – Palanga ruošiasi sezono atidarymui

Kabanti scena taip pat ir per Palangos sezono atidarymą
Kabanti scena taip pat ir per Palangos sezono atidarymą

Palanga pradeda pasiruošimą naujam vasaros sezonui, kuris įvyks gegužės 16 d., su šūkiu „Palanga – arčiau Saulės“. Kaip ir kiekvienais metais sezono atidarymas Palangai ir jos svečiams didelis įvykis, todėl miesto valdžia numato visą puokštę įvairių renginių.

Pirmiausia reikia paminėti, kad tradicinę atidarymo sceną pakeis oro balionų laikoma speciali pakyla. „Vakarinė Palanga“ pasiteiravo mero Šarūno Vaitkaus nuomonės, ar jis nesibaiminąs, jog stiklinis pagrindas gali neišlaikyti visų atlikėjų. „Tai – specialios struktūros stiklas, kuriam pagaminti naudojama tokia pati technologija kaip Šanchajaus televizijos bokšte, ir gali išlaikyti didžiulį svorį, – sakė miesto galva. – Be to, juk scenos pagrindą sudarys ne vientisa stiklo plokštė, bet sudaryta iš atskirų detalių, sutvirtintų specialiais rėmais, naudojant hermetikus“.

Ant šventinės scenos miesto svečiai išvys daug šokėjų pasirodymų, kurių tiksklas bus ne tik gerai pasirodyti, bet ir įveikti aukščio baimę. Mat jie pasirodyti turės ant specialaus stiklo pakylos, nuo žemės įrengtos maždaug 2,5-3 m aukštyje, centrinėje miesto aikštėje. Tiksliau – virš aikštės. „Scenos pagrindą laikys 5 atramos. Keturios iš jų – scenos pakraščiuose, penktoji, centrinė ir didžiausio skersmens, – aikštės viduryje.

Parengta pagal Vakarinės Palangos straipsnį.