Palanga rudeni – ramus poilsis, jaunos mamos ir krepšinis

Pajūris rudeni

Pajūris rudeni
Taip, taip, skamba sudėtingai, bet iš tikrųjų viskas paprasta. Palanga baigia savo sezono vasarinę dalį, mažėja žmonių, oras tampa kiek vėsesnis, tačiau dabar prasideda kitas ankstyvo ir dar šilto rudens sezono etapas. Dabar Į Palanga atkeliauja žmonės, kurie ieško ramesnės aplinkos, daugiau romantikos ir privatumo, kuriems patinka vaikštinėti paplūdimiais, pušynėliuose ar botanikos parke. Prie jūros trauks kiti poilsiautojai – mamos su kūdikiais ir vyresnio amžiaus žmonės, kuriems reikia visiškos ramybės bei poilsio.

Šis ruduo ne tik romantiškas bet ir sportiškas!. Rugsėjo 4 d. startuoja Europos krepšinio čempionas Slovėnijoje. Lietuviai yra labai ištroškę gero krepšinio, o ypatingai pergalių. Paskutiniai krepšinio turnyrai kaip žinia nebuvo tokie sėkmingi. Palanga tam pasiruošusi. Visuose baruose, galėsite sekti krepšinio kovas. O kas norės galės žiūrėti krepšini kad ir savo kambaryje, apartamentuose. Mūsų nuomojamose kambariuose galite mėgautis „Viasat“ televizija, kuri transliuoja „Sport Baltic“ kanalą, geriausią kanalą sportui Lietuvoje. Krepšinio čempionato tvarkaraštį rasite čia.

Reziumuojant šį vasaros sezoną, galime teikti, kad lietuvių poilsio ypatumai keičiasi. Ankščiau vienintelis Palangos svečių tikslas buvo pasideginti prie jūros. Blogas oras reikšdavo žlugusias atostogas. Dabar visai kitas vaizdas, žmonės nesikoncentruojasi vien apie paplūdimį, bet atranda kitų pramogų tokių kaip dviratis, teatras, parodos, galerijos, muzika, geras maistas, buvimas su draugais ar šeima, gretimų miestų ir miestelių lankymas (Klaipėda, Šventoji, Neringa ir pan.). Daugiau minčių apie rudenėjantį pajūrį rasite 15min.lt straispnyje: „Pajūris baigia sezoną, atvyksta kiti poilsiautojai“.