10 minučiu iki Palangos miesto centro ir Basanavičiaus gatvės

Dešimt minučių iki Basanavičiaus gatvės
Dešimt minučių iki Basanavičiaus gatvės

Kambarių nuomos Palangoje prioritetas

Vienas iš pačių didžiausių kambarių nuomotojo prioritetu Palangoje yra atstumas, šiuo atveju – iki centro ir Basanavičiaus gatvės. Vieni atvažiuoja į Palangą pailsėti ir pabėgti nuo žmonių, rinkdamiesi atokesnę kambarių nuomą, kiti į Palangą atvažiuoja susitikti su žmonėmis, draugais, bičiuliais ir papramogauti vakarais Palangos baruose, kavinėse, klubuose ar kavinėse. Jeigu jums taip pat tai svarbu, kviečiame nuomotis kambarius pas mus kadangi mūsų kambarių nuoma nevers jūsų ilgai vaikščioti, kad pasiekti Palangos pramogas.

Atstumas iki Palangos centro ar Basanavičiaus gatvės

Pavyzdžiui, atstumą iki autobusų stoties ar miesto centro įveiksite per 5 minutes eidami Vytauto gatve, o Basanavičiaus gatvę pasieksite per dešimtį minučių jeigu eisite Maironio gatve, jos pabaigoje pereisite į Oškinio gatvę ir judėsite tiesiai kol prieisite upelį Ražė. Jį perėje pasieksite Basanavičiaus gatvę.

O kaip dėl triukšmo naktį? Nesijaudikinte. Miesto šurmulys mūsų nepasiekia, nes nesame tiesiogiai susieję su jokia judre gatvę ar pramogų vieta. Tiesiog mus užstoja kiti namai ir nakti pas mus būna išties ramu.